Karma

Vážení a milí, vše plyne v toku času, a na nás na všechny , doléhá stín našich skutků, které jsme zapomněli. Nebuďte hned smutní, když se nedaří. To  jen ukazuje, že se věci posouvají. Vydržte, bouře se přežene. Jen Bůh vidí správně. Ten vidí vše. Lidské oko je příliš slabé na to, aby vše prohlédlo. Chováme se příliš sebestředně, nadutě a ješitně.

Chybí pokora, pevné historické kořeny, sebeuvědomování. Naslouchání, vnímání, intuice. Duchové velkých HRDINŮ, kterým šlo o slávu českého národa, mají stále co na práci, LZE je požádat. Nejsou tak bezvýznamní. Je to tím, že Vy je nevidíte. Ale jsou tady. Zkuste je o něco požádat… Naše řeč už dávno nemusela existovat. Proč ? Nejsme tak úplně slabí a bezmocní, to se jen tak jeví…a zdá…Někomu to vyhovuje, nahánět Vám strach a hrůzu, lépe se s Vámi MANIPULUJE. Jenže my máme mnohem větší SÍLU, než si dokážete představit. Tak to je.

Lidské srdce hodně dokáže vstřebat. Když nemáte dost sebekázně, vroucí lásku nelze nikdy vymáhat. Prostě protože to nejde. Bojujte, jen když Vám jde o něco velmi podstatného. Láska vše rozpouští, léčí a uzdravuje. Nebuďte tak zahledění do sebe.

Ať jste vždy na správné cestě, to Vám přeje Louvarová.

Anděl