Manipulace

Vítejte !

Teď už víte, co je to zlo,  když Vás někdo do něčeho nutí násilím, tak používá MANIPULACI. Otevřete oči, je úplně všude. Citová – vydírání přes emoce, mentální- přes argumenty, finanční- přes půjčku, nebo jinou závislost. Manipulace používá LSTI, že vám pomáhá, ve SKUTEČNOSTI vás spíš POŠKOZUJE, ALE VY TO NEVÍTE. Je to skryté ZLO. Proto není hned vidět. Odhalte ho ! Je všude tam, kde se necítíte dobře…. Určitě ji najdete. Pak pochopíte.

Výsledkem je frustrace, zloba, že jsem to nepoznal, neodhalil, že jsem nic neudělal. Bohužel ti, kteří byli dlouho vystaveni lstivé manipulaci, ji někdy sami začínají používat, protože si neumějí představit, že se dá dosáhnout něčeho i bez ní. V podstatě každý nátlak je manipulativní. Cílem je vždy získat něco, co by normální cestou neprošlo…

Nejde o to být zlý nebo hodný. Jde o to žít v ROVNOVÁZE. Říká se tomu být ve svém středu. Chovat se tak, aby ani ta největší a nejhorší událost, krize-nevyvolala u mně chaos a zmatek. Máme naplnit svůj úkol. Ten hledáme celý život. Někteří se pořádně zapotí, než najdou ten svůj. Koho táhne srdce ke zradě, stejně to nakonec udělá… Ať je jaký je anebo vypadá. Skutky dělají člověka. NE slova. Překvapí Vás nečekaně. Zákeřně. Proto to bolí.

Obrana:  Každá myšlenka má je čistá, v srdci mám klid a mír a vše temné a tmavé se rozpouští. Bůh zahání temnotu ve mně i kolem mne. Jsem dítětem Boha. Amen! Děkuji.