Zlo a pravidla

Proč Zlo nemá rádo pravidla

Zdravím všechny, kdo čtou tyto řádky. Ano, ZLO NEMÁ RÁDO PRAVIDLA. Skutečně se ukazuje, že porušuje zákony, a je vždy TAM, kde bojuje dobro. Je dokonce stejně tak veliké. Někdy chodí jako varování. Zkuste jeden den konat jenom dobro, okamžitě to poznáte !!!

Platí, že všichni jsme složeniny obou dvou polarit. Jing -Jang. Tma a Světlo, Dobro-Zlo. Umíme naprosto dokonale přivolat oba dva druhy energií. Otázkou je, na co více myslíme, co přitahujeme. Zákon podle Bible říká, co zaseješ, to sklidíš. Tak vidíte. Je to prosté. Více pozorujte, ať se nespletete ve svém odhadu. Soudit lidi je velice snadné. Pomluva nikoho lepším NEUDĚLÁ.. BRÁNIT se vůči zlu je vždycky třeba. Dobré jméno člověka ztrácí na síle v síti internetu a moderní techniky, ale kde je člověk ? Pro samé psaní, SMS, chat a SKYPE nemáme čas na schůzky, na povídání, na svěřování. Člověk  tím trpí, od-osobnil se.

Zlo není na horách, ale v lidech.

Když vydržíte týden, uvidíte vichřici, když měsíc, možná to zlo vzdá. Doufejte ale v naprosto jednoduchou zákonitost, ČÍM VĚTŠÍ TOUHA PRO DOBRO CELKU, tím větší přitažlivost pro přítomnost ZLA. Problém je v tom, že si Vás stejně najde.

Nekonečná láska sice bude s vámi, ale proti vašemu rozhodnutí nic nezmůže. Pomohou modlitby, upřímné vroucí prosby, posílání světla a lásky, barva duhy.

Kdo zná duchovní techniky, ten si poradí sám, kdo ale účinně bojuje, je ten, o kom není slyšet, neboť Dobro bojuje POTICHU. Zato ZLO velice okázale…    Pamatujte si to.

Kčemu jsou modlitby člověku, když nevěří, že Bůh existuje ? Nástroje jsou dané vždy tomu, kdo s nimi umí nakládat. Tak s nimi nakládejte. Moudře a férově. Zlo je sice za rohem, ale není větší, než vaše přesvědčení, že nakonec zvítězíte. Jde o boj o Vaši duši. Ta je velice  cenná. Vaše energie je víc než jen Vaše peníze. Jednou to pochopíte.

IMG_4830Lidská zloba je projevem nedospělosti Ducha. Někdy to ukazuje na trucovité jednání dítěte, které se uráží a právě proto ubližuje, někdy je zloba vědomá a proto horší. Tak jako tak je to zlo, a platí pro něj to samé co pro dobro. Akorát na to, aby člověk konal ve jménu Dobra-potřebuje mnohem většího ÚSILÍ a SNAHY, než si připouští. Když se objeví, musí přijít zahojení, prosvícení, pochopení a odpuštění, ale to může trvat i tisíce let.